Profesjonalnie i komfortowo

0

W środę 14 grudnia w Szpitalu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie otwarto nowy oddział okulistyki, który znajduje się teraz na 5 piętrze budynku. Oprócz przeprowadzenia generalnego remontu wnętrza, zakupiono również najnowocześniejszy sprzęt specjalistyczny o wartości 3,5 mln zł.

Na środowej uroczystości stawili się starosta Adam Lubiak oraz władze i radni Powiatu, komendanci policji i straży pożarnej, dyrekcja szpitala, ks. Piotr Krasowski, ordynator oddziału okulistyki oraz cały personel.

– To wielki dzień dla nas, ponieważ misją obecnej kadencji zarządu i Rady Powiatu jest to, by oblicze szpitala wołomińskiego diametralnie się zmieniało. Rozpoczęliśmy od modernizacji obecnego budynku, ale także realizujemy rozbudowę szpitala o dwa skrzydła. Od lat lekarze i pacjenci zabiegali o to by oddział okulistyki był zmodernizowany dlatego, że mamy na tym oddziale świetnych specjalistów i cieszy się on bardzo dobrą opinią wśród pacjentów. To jeden z tych oddziałów, którym możemy się szczycić – przyznał w czasie otwarcia starosta Adam Lubiak. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj