Obozy zimowe bez nart 2023 – sprawdź najciekawsze oferty!

0

Ferie kojarzą się Twojemu dziecku z szusowaniem po stoku? Wiesz, że pociecha nie chce spędzać zimy z deskami przytroczonymi do butów? Wyślij ją więc na obóz zimowy bez nart! Przecież zima nie musi być koniecznie spędzana na wyciągach i w kombinezonie narciarskim. Część z aktywności można realizować na powietrzu, a sporo zajęć – w komfortowym ośrodku wypoczynkowym. Zobacz, jakie propozycje dla nartosceptyków ma Vogue Travel.

Obozy zimowe dla otaku, czyli zima bez nart

Chcesz, żeby Twoje dziecko spędziło ferie aktywnie? Zależy Ci, aby poznawało rówieśników i rozwijało swój potencjał? Jeśli tak, to jedną z ciekawych opcji obozu zimowego bez nart będzie Kolonia zimowa otaku kids. To propozycja kierowana szczególnie do młodych fanów anime i mangi. Pociecha lubi „Czarodziejkę z księżyca” i filmy wyprodukowane przez Studio Ghibli? A może kolekcjonuje charakterystyczne, czytane od końca komiksy? W takim razie ten obóz zimowy bez nart to nie lada gratka dla młodego otaku, czyli miłośnika popkultury Japonii. W programie m.in.:

  • konkursy wiedzy na temat ulubionych produkcji serialowych,
  • tworzenie własnych gadżetów takich jak breloki i maskotki z filcu,
  • wieczór z najlepszymi anime.

Realizowane podczas takiego obozu zimowego zajęcia rozwijają w dzieciach twórcze myślenie i pobudzają kreatywność. Odnajdą się tu osoby uzdolnione plastycznie, ale nie tylko. Azjatycki wyjazd z Vogue Travel będzie wspaniałą przygodą! Sprawdź pełną ofertę obozów zimowych dla dzieci: https://voguetravel.pl/obozy-zimowe-dla-dzieci.

Zimowy obóz bez nart, za to z Minecraftem

Kolejna propozycja to wyjazd przygotowany z myślą o pasjonatach Fortnite i Minecrafta. Obecnie wielu młodych ludzi fascynuje się tymi grami. My natomiast przenosimy znaną z nich wirtualną rzeczywistość do realnego świata! Uczestnicy będą mogli poczuć się jak bohaterowie swoich ulubionych produkcji i wcielić się w wybrane role. Co dokładnie czeka obozowiczów w czasie takich ferii bez nart?

Miłośnicy gry Fortnite nauczą się strzelać z łuku, ćwicząc przy tym celność i koncentrację. Rozwiną się również twórczo, projektując własny plecak. Osoby zafascynowane Minecraftem będą mogły z kolei zbudować obozowego strażnika lub opanować sztukę orientacji w terenie. Zero nudy, maksimum ekscytacji i zabawy!

Obóz bez nart a uroki zimy

Rezygnacja z szaleństw na stoku nie oznacza konieczności odpuszczenia wszelkich zimowych aktywności. Obóz bez nart może być przecież wypełniony innymi zajęciami na śniegu. Dzieci będą miały okazję stoczyć bitwę na śnieżki i wziąć udział w konkursie na najlepszą, śniegową rzeźbę. Ponadto uczestników czeka zjeżdżanie na kolorowych jabłuszkach i wspólne budowanie igloo. A może nawet puścimy wodze kreatywności i sprawdzimy, na czym da się zjeżdżać w konkursie zjazdu na byle czym? Wszystko oczywiście w granicach rozsądku i pod okiem czujnych, doświadczonych opiekunów.

Żeby skorzystać z zimowych ferii, nie trzeba koniecznie być zapalonym narciarzem. Te dzieci, które nie chcą szusować po stoku, mogą inaczej spożytkować czas. Dla nich przygotowaliśmy propozycje obozów zimowych bez nart. Są tutaj np. wyjazdy dla fanów anime, młodych graczy, obozy artystyczne i inne. Zapraszamy! Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sprawdź wszystkie propozycje obozów zimowych na stronie https://voguetravel.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj