Marsze poparcia dla Jana Pawła II

11

Także w naszym powiecie co kilka dni odbywają się zgromadzenia i marsze pod pomnikami Jana Pawła II. Jeden z nich odbył się w sobotę w Wołominie, kolejny planowany jest na niedzielę 2 kwietnia w Ząbkach.

Sobotnie wydarzenie rozpoczęła msza św. w Parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie, a następnie uczestnicy udali się na Plac 3 Maja, gdzie pod pomnikiem Jana Pawła II wspólnie modlono się w intencji rodzin i Ojca Świętego oraz zapalono znicze i złożono przyniesione wiązanki.

– Z szacunku do osoby Ojca Świętego, którego postać jest dzisiaj silnie atakowana i mamy do czynienia z próbą podważenia autorytetu Papieża Polaka i zdyskredytowania jego nauk – tak argumentował potrzebę takich spotkań starosta wołomiński. (…)

Cały artykuł przeczytasz na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

11 KOMENTARZE

    • Jeszcze pytasz? Starowinki szczęsliwe, bo obroniły niepokalanego swoimi berecikami. Starosta? Cyk, i glosami starowinek klepnął następną kadencję. Zuch z tego naszego marynarza!

  1. Te starowinki złapane na ławce przez TVP nawet się wypowiedziec nie potrafiły po co przyszły. Łażą po rynku, biedronce i to i tutaj przyszły się rozerwać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj