Pechowy remont dachu

7

Kobyłka stara się o pozyskanie dotacji na kolejny już remont dachu Miejskiego Ośrodka Kultury. Prace, które wcześniej odbywały się na tym obiekcie niestety nie zostały wykonane we właściwy sposób.

– Cieszę się, że wnioskujemy o dotację na pokrycie dachu MOK, ale to już kiedyś było łatane. Jak ta spawa się zakończyła? Bo tam były jakieś nieprawidłowości przy tym dachu z tego co pamiętam i miało to być wyjaśnione w jakiś sposób. Teraz znowu widzę, że jest to niezła kwota, to tak jakby tam nic nie było zrobione wcześniej, tak? – dopytywał podczas sesji Rady Miejskiej radny Paweł Majkowski.

– W tej chwili proszę nie trzymać się tak bardzo ścisło tego co powiem, natomiast rzeczywiście wykonawca nie wykonał swojej pracy właściwie. 60 tys. zł chyba kosztował z tego co pamiętam remont tego dachu. Okazało się, że ta papa jest tylko rozwinięta, natomiast w ogóle nie przymocowana do tego dachu. Obecna pani dyrektor MOK wyegzekwowała od tego wykonawcy wykonanie tej pracy w sposób właściwy i ta część została zrobiona, natomiast tam są jeszcze inne działania, które można by było podjąć i to są środki, które można wykorzystać na ten cel z dotacji. Staramy się więc wystąpić o środki, żeby ten dach został zrobiony właściwie. To była tylko jakaś część zrobiona – oznajmiła burmistrz Kobyłki.

Cały artykuł przeczytasz w najnowszych Wieściach.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

7 KOMENTARZE

  1. Kto był wykonawcą remontu dachu? Kto był inspektorem nadzoru remontu dachu? Kto odbierał remont dachu, czy jest protokół powykonawczy odbioru dachu?

  2. Przecież to był właśnie pretekst do usunięcie poprzedniej dyrektor. A co się okazuje? Że kolejny remont zepsuty jeszcze bardziej. Czy ten urząd panuje jeszcze nad czymkolwiek?

  3. W miarę postępujących ustaleń przewodniczący Rady Miasta powinien mieszkańcom udzielać wyjaśnień aby uniknąć różnych domysłów i przypuszczeń.

  4. Ludzie, niech wam ktoś sprawdza te wpisy.
    Rozumiem, błędy stylistyczne i gramatyczne wynikają z chęci wiernego cytowania wypowiedzi, ale interpunkcja też leży, a macie także błąd ortograficzny!

  5. Kogo ogarnia lęk przed treścią przyczepia się do formy, to taka prostacka metoda, chyba jakaś komisja rewizyjna a może i prokurator się tym dachem zainteresują.

  6. kiedy wreszcie zbiec odpowie za ta niegospodarnosc, przypomina mi to ulice materewicza w wolominie, tez ja nadzorowała, przekraczajac posiadane uprawnienia, kto ja wreszcie rozliczy moze ktos nowy z jajami , bo ta nie ma

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj