Szkoda im przedsiębiorców

6

Zielonka przystąpiła do opracowania projektu uchwały krajobrazowej, która miałaby między innymi zdelegalizować nieestetyczne banery porozwieszane w różnych częściach miasta. Działania jednak zawieszono w czasie. Powód? – Nasi przedsiębiorcy teraz są w trudnym okresie, tych kosztów jest bardzo dużo, związanych właśnie ze spadkiem klientów i generalnym obniżeniem obrotów. Na tę chwilę nie jest wskazane by wprowadzać uchwałę krajobrazową – poinformował kilka dni temu burmistrz Kamil Iwandowski.

– Było to spowodowane przede wszystkim głosami i wnioskami przedsiębiorców związanymi z tym, iż jest to jeden ze sposobów reklamowania swoich usług w takim mieście jakim jest Zielonka. Niestety, z wielu przyczyn, również niezwiązanych z działaniem rynku, z różnymi nazwijmy to, sytuacjami kryzysowymi, przedsiębiorczość dzisiaj przeżywa swój kryzys związany albo ze spadkiem obrotów albo ze zmniejszeniem liczby klientów, a sama uchwała krajobrazowa ogranicza w pewnym sensie możliwość reklamowania swoich usług (…)

Cały artykuł przeczytasz na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

6 KOMENTARZE

  1. Powodem spadku obrotów przedsiębiorców jest totalnie niewydolna sieć dróg. Żeby dojechać do Zielonki obojętnie z której strony to trzeba nastać się w gigantycznych korkach.
    Brak uchwały krajobrazowej nic tu nie poprawi. Jak była okaza zaplanować lepszy dojazd to były protesty. Teraz to się mści. Jak zawsze usramsa nie dam są.

  2. Po pierwsze niech zlikwidują ten gigantyczny telewizor, który stoi przy DW634 w Zielonce i wyświetla martyrologiczne treści. Nie dość, że rozprasza to po zmroku bardzo oślepia kierowców (jest skierowany akurat w stronę jezdni) a ponadto często latają po nim jakieś „mazy”.

  3. można zawsze popytać osoby które mają kanał np yotubue o nazwie youtube i reklamę za darmo a i tak każdy ogląda filmy na youtube słucha muzyki nazwa yt Paweł Introducing

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj