Tu się buduje parkingi

1

Bycie gospodarzem gminy polega m.in. na umiejętności przewidywania przyszłości i zmian, na które trzeba się przygotować. Brak wyobraźni prowadzi do chaosu i nerwowych decyzji. W czasie gdy Wołomin po zapowiedzi właściciela prywatnego terenu o zamknięciu swojego placu dla parkujących przy PKP, nerwowo śle petycje o pomoc i zakłada parkometry, nie wiedząc zapewne co czynić dalej, gmina Radzymin od lat buduje kolejne parkingi, zapewniając mieszkańcom spokój i stabilizację.

W tej chwili Radzymin prowadzi dwie kolejne inwestycje, polegające na budowie parkingów przesiadkowych. – To kolejne parkingi, które gmina Radzymin realizuje w tej formule po budowie parkingu przy ul. Głowackiego i Wyszyńskiego, przy ROKiS i w Słupnie – wylicza burmistrz Krzysztof Chaciński.

Cały artykuł przeczytasz na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

1 KOMENTARZ

  1. Nie powiem, bo Kobyłkę także poniosło z parkingiem wzdłuż torów. Co prawda od najdalszego punktu parkingu do wejścia na stację PKP jest nawet ok. 1000m, co było powodem podśmiechujek, ale parkingi są okazałe i teraz nie ma jak narzekać na brak miejsc parkingowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj