Kosztowna toaleta

4

Mieszkańcy Wołomina zdążyli się już przyzwyczaić do tego, że toaleta publiczna, która znajduje się w Parku im. B. Wodiczki w Wołominie znacznie częściej bywała zamknięta z powodu awarii niż czynna. Ciągłe usterki i ingerencja lokalnych wandali powodowały, że nowoczesne WC trzeba było dość często naprawiać. Ostatnio toaleta została gruntownie odnowiona i ponownie uruchomiona, miejmy nadzieję, że tym razem na dłużej. Jakie konkretnie prace wchodziły w zakres tego remontu? (…)

Cały artykuł przeczytasz na łamach Wieści Podwarszawskich.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

4 KOMENTARZE

 1. Remont kibla….ot jedna z ważniejszych inwestycji miejskich o której należy trąbić w prasie.
  A MIASTO ROZKOPANE i nikt nie pilnuje co się dzieje. Mose Wiesci w koncu sie dowiedza kiedy Leszczyńska doczeka się końca 3 letniego remontu? Czy Legionów też będzie tak długo rozgrzebana ? Bo póki co wykonawca jak by zniknął z placu budowy i niewiele się ostatnio dzieje.

  • Zniknął co by za wcześnie nie skończyć. Będą świecić przed wyborami, żeby któryś z pozytywnych patałachów kolejny raz do koryta sie dostał. Wołomiński zakiździaj pełno gębo.

 2. Powiatowe …miasto……temat nember łan- kibel w krzakach bez kontroli.
  A ten, co to tam stawiał – myślał o tym , że COKOLWIEK ZROBIONE WE WOŁMININIE I POZOSTAWIONE BEZ KONTROLI- GINIE ALBO SIE DEMATERIALIZUJE??? Kula , kibel, pozostawione ławki, jak ta przy cmentarzu czy urządzenia z placów zabaw- niby wspólne nasze a już ma prywatnego właściciela….wołmin….miasto niemonitorowane….
  Kiedy w końcu Radzymin przejmie status miasta powiatowego??
  Marze o tym by sie to stało bo wtedy gminne dzieci kiaty z nikąd chajsu nie dostaną. Kibel opchną żeby na pensje na 1 miesiac mieć… tylko kto to kupi za te kase co oni na niego roztrwonili…

 3. Remont kibla to naprawdę jest czym sie chwalić.. Wysiłek inwestycyjny na miarę miasta powiatowego. Obok piesa i dzwona…. I to jest sens.. na sztandary w kampanii.. To zrobiliśmy dla was mieszkańcy przez 9 lat.. I heja… Jakby podsumowanie rządów w mieście .. G bylo i będzie za naszych rządów 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj