Banerowy chaos

3

Mieszkańcom Kobyłki nie podoba się ilość banerów reklamowych rozmieszczonych na Placu 15 Sierpnia. Zwracają uwagę na to, że reklamy źle komponują się z sąsiedztwem zabytkowej Bazyliki Świętej Trójcy i szpecą historyczne centrum miasta.

– Mieszkańcy mnie poprosili o interwencję w sprawie „banerozy przy rondach przy kościele”. Zdaję sobie sprawę, że polityka informacyjna miasta jest też ważna, ale z drugiej strony powierzchnia tych banerów jest coraz większa i zasłania teraz zabytek, którym jest kapliczka w parku 15 Sierpnia – zwrócił uwagę radny Wojciech Reutt, podczas odbywającego się w ubiegłym tygodniu posiedzenia Rady Miasta.

– Tak, widziałam, że są tam też wielkie banery związane z festiwalem, który już dawno temu odbył się w Wołominie. Muszę to sprawdzić – obiecała burmistrz Edyta Zbieć.

Pomysł na to jak ukrócić „banerozę” podał również radny Piotr Grubek. (…)

Cały artykuł przeczytasz na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

3 KOMENTARZE

  1. Baneroza kwitnie w mieście, a radni uaktywnili się dopiero gdy banery kapliczkę zasłonili? Szanownym radnym podpowiem sposób na banerozę. Wpisujemu w google „uchwała krajobrazowa”. Czytamy co to jest i uchwalamy u nas w Kobyłce. Bardziej się to przysłuży rodzinom niż inna uchwała, zupełnie niepotrzebna.

  2. reutt młodszy radny, i starsz reutt były pracownik urzędu były burmistrz roguski to jedna klika na kolankach , przed ksiedzem klekajaca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj