Na czym polega i jakie efekty przynosi wybielanie zębów?

0

Profesjonalne wybielanie zębów jest dziś nie tylko popularne, ale również skuteczne. O ile jest przeprowadzone prawidłowo. Zabieg ten może przyczynić się do satysfakcjonujących efektów i to w krótkim czasie.

Na czym polega wybielanie zębów?

Profesjonalne, wykonywane w gabinecie wybielanie zębów w Łodzi to zabieg, który wzbudza coraz większe zainteresowanie. I trudno się temu dziwić. Zęby każdego dnia są narażone na działanie substancji wywołujących przebarwienia. Wśród nich są kawa, herbata, a także czerwone wino i papierosy. W ten sposób uśmiech traci blask, a brzydkie zęby wręcz zniechęcają do uśmiechania się.

Odkąd w stomatologii pojawił się zabieg wybielania zębów, wiele w tej kwestii uległo zmianie. Teraz każdy, kto ma chęć, może się mu poddać i odzyskać dawny, pełen blasku uśmiech. Wybielanie zębów w Łodzi i innych większych miastach jest już na wyciągnięcie ręki. Jednak warto, by zajął się nim profesjonalista.

Na czym polega wybielanie zębów? Wybielanie zębów to popularny zabieg z zakresu stomatologii estetycznej, polegający na rozjaśnianiu zębów o kilka tonów. Przeprowadza się go przy użyciu specjalnych preparatów. Wybielanie jest bezpieczne, o ile metoda jest dobrana do przypadku, a wszystkim zajmuje się doświadczony specjalista.

Istnieją różne metody wybielania zębów. Jedną z nich jest wybielanie nakładkowe oraz wybielanie BEYOND. Posługując się tymi sposobami, można uzyskać szybkie efekty, a bez szczególnego wysiłku.

Jakie efekty daje wybielanie zębów?

Efekty wybielania są zależne od wybranej metody. Duży wpływ na to ma również naturalny kolor wybielanych zębów. Wybielanie nakładkowe zapewnia skuteczność w 90%. Tym sposobem można rozjaśnić kolor zębów nawet o 6 tonów. Efekty utrzymują się zaś od 3 do 6 lat. Zabieg można jednak wykonać na zdrowych zębach.

Wybielanie BEYOND polega na rozjaśnianiu zębów przy użyciu specjalnej lampy. Efekty w tym przypadku można uzyskać w ciągu 30-60 minut. W czasie jednej wizyty w gabinecie. Ta sprawdzona metoda rozjaśnia zęby od 5 do 14 tonów.

Aby ujrzeć satysfakcjonujące efekty, trzeba przede wszystkim wykonać te zabiegi profesjonalnie i z należytą starannością. Wiedza i wprawa to podstawa. Chcąc skutecznie wybielić zęby, należy przede wszystkim wybrać jedną z najskuteczniejszych metod. I z pewnością nie będą to domowe sposoby.

Decydując się na wybielanie zębów w Łodzi, trzeba przede wszystkim rozejrzeć się za gabinetem, w którym zabieg ten zostanie przeprowadzony profesjonalnie. Stomatolog musi obejrzeć uzębienie i dobrze dobrać metodę wybielania. Wszystko to zwiększy szanse na uzyskanie pięknego, zdecydowanie bielszego uśmiechu.

Wbrew pozorom nawet skuteczne metody wybielania zębów nie muszą być drogie. Każdy z wymienionych powyżej zabiegów to koszt na poziomie około 1000 zł. To niedużo, jak na efekt, jaki można w ten sposób uzyskać.

Wybielanie zębów jest zabiegiem nowoczesnym, ale mimo to już dobrze sprawdzonym. W wielu gabinetach cieszy się dużym zainteresowaniem. Nie bez powodu, gdyż efekty bywają zadziwiająco satysfakcjonujące.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj