Szybciej do stolicy

9

Władze Radzymina mają pomysł na przyspieszenie linii autobusowej do Warszawy. Zmieni się też trasa przejazdu radzymińskiej SKM.

Na ostatnim spotkaniu z mieszkańcami burmistrz Krzysztof Chaciński zapowiedział m.in. zmiany w kursowaniu pociągów do Warszawy: – Jeśli chodzi o Szybką Kolej Miejską, w grudniu wejdzie w życie nowy rozkład i nasza linia S3 zmieni numerację na linię S40 i będzie jeździła na trasie Radzymin-Piaseczno. (…)

Cały tekst przeczytasz na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

9 KOMENTARZE

 1. Słyszałem nowine że antymetropolia wołemińska również pracuje nad połączeniami ztm i skm.
  SKM ma funkcjonować na trasie Duczki ( nowa siedziba inwestycyjna gminy wołmin ) – Sokołów a linia ztm będzie chodzić na trasie Duczki- Wengróf. Opracowane kosztorysy opłacalności są ponoć nisamowite

 2. Mark śmichy chichy ale ten Wengróf jak go ładnie nazwałeś lepiej się rozwija niż ów Wołmin… wystarczy pojechać i zobaczyć. Tam widać rękę dobrego gospodarza.

 3. Śmichy chichy- a gdzie nie widać!
  Jeśli gminy popegeerowskie z zachodniopmorskiego czy świętokrzyskiego, gdzie pod koniec lat 90tych jedynym ich wyznacznikem był zardzewiały pusty elewator w rozwoju przeskakują te zatęchło kapuścino śmierdzącą dziure- to o czym my mówimy?
  W 90 % – wszędzie- jest poprostu lepiej – bo gospodarze nauczyli sie zarządzać a nie tak jak tu- niszczyć – a i to – bezrozumnie.
  Za pare lat ludzie tu będą zjeżdżać jak na Słowacji do tych cygańskich enklaw.
  – hej jedźmy do wołmina- zobaczymy jak przed wynalezieniem koła – żyli człekokształtni !!
  Tylko trzeba jechać w grupie autami z szybami z plexy i ubrać sie w kask i motocyklowy kombinezon. I nie brać gotówki.

 4. Wystarczy połączyć tory z Radzymina do Wołomina przez Czarną ale do tego są potrzebni ludzie o wyjątkowym pomyślunku

 5. Nie- wystarczy z idolem i guru naszej burmiszcz podpisać umowe o rozwinięcie cywilizowanego transportu ZTM o przysiółki leżące przy dw 634 i o rozbudowe skm o kolejną linie – do dzierjewna wołmin- bo puki co- to pociągi do zachodniej- to nie jeżdżą za normalnie. A zakładów pracy to raczej tu nie przybywa żeby płaciły ludziom najniższą krajową i umowe o prace. Ale eony wieków miną zanim tempe drewniane młoty to pojmą.

 6. Jeśli ktoś nie dojeżdża i nie dojeżdżal do szkoły, na uczelnię, do pracy do Warszawy choćby nie był na nie wiem jakim stołku i mega się napinał nie zrozumie o czym rozmawiają dojeżdżający.

 7. Jak samym mieszkańcom nie zależy na rozwoju i połączeniach – to ogrodowym krasnalom ma zależeć??? koryto jest tu a nie tam. Co taki kozioł z cieplarni może o tym wiedzieć albo inny cudowny radny- jak oni koryto mają tu do obrobienia. i co roku Chojnie im to koryto napełniamy. oni to w nosie mają! snopki psie wychodki tężnię ze sztachet ścieżynka na 5 kostek dzwonek piesek – to jest fun!!! tu się dzieje – nie tam połączenia z wa-wą – kto z tego korzysta?? kto tym jeździ?? to nie istotne !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj