Pilne!

Będzie śledztwo ws. zwożenia odpadów

Prokuratura Rejonowa w Wołominie wszczęła postępowanie ws. zwożenia odpadów na wysypisko w Lipinach St. po godzinach pracy tej instalacji. Wniosek o zajęcie się sprawą złożyli wołomińscy radni komisji bezpieczeństwa.

(13) Comments

 1. Wierny Czytelnik

  Panie Redaktorze Marku Chrzanowski, czy prawdą jest, że Wieści Podwarszawskie od pewnego czasu otrzymują na tzw. działania reklamowe środki pochodzące pośrednio od firmy Byś, prowadzącej działalność konkurencyjną wobec MZO Wołomin...?

  1. grosik

   Redakcję satysfakcjonują następstwa kosztów burmistrz Radwan ponoszonych w następstwie rozsiewania pomówień. Wzrósł też wpływ z reklam od lokalnych firm zawiedzionych włodarką tej kadencji. A i ona sama nie rezygnuje ze szpalt Wieści Podwarszawskich.

 2. jarek

  Bez jaj wyborco. Opozycja o której myślisz na kampanię otrzymuje pieniądze z budżetu państwa. Po jaką cholerę jej taki przypał?

 3. Wierny Czytelnik

  Panie Redaktorze Marku Chrzanowski, skąd taki zwrot o 180 stopni i nieoczekiwana przyjaźń z Ryszardem Mądrym...?

  1. grosik

   Naszym faworytem jest całkiem inny kandydat. Jeśli tego nie widzi nasz wierny czytelnik, to z nim jest coś nie tak.

 4. waldek

  Przerwane wcześniej postępowanie bez udziału wszystkich świadków i dowodów będzie kontynuowane. Nawet z małej chmury może polać jak z cebra. Najważniejsze aby oczyścić atmosferę dosłownie i w przenośni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>