Jedni przychodzą, inni odchodzą

69

Na gminnym, wołomińskim podwórku kolejne przetasowania. Ostatnio stanowiska wiceprezesów miejskich spółek otrzymali Jerzy Mikulski (w Zakładzie Energetyki Cieplnej w Wołominie) oraz Igor Sulich (w Miejskim Zakładzie Oczyszczania w Wołominie). Obaj panowie w drugiej turze wyborów na burmistrza oficjalnie poparli kandydaturę Elżbiety Radwan. (…)

Więcej na łamach Wieści.

69 KOMENTARZE

 1. Oto właśnie Polska, twarze niby nowe a metody działania i zaplecze wciąż to samo…. i ktoś tu się zastanwia i apeluje że połowa młodych ludzi chce zaraz po maturze bądź studiach uciekać za granicę!? Wciąż tkwimy w głebokim Gierku tylko teraz się to trochę inaczej nazywa! Mentalność partyjna mierny bierny ale wierny wiecznie żywa i razem z homosowieticusem trzymają się stołków mocno!! A już na pewno w zapyziałym i coraz bardziej cuchnącym zaściankowym i zacofanym Wołominie! Nie ma nadziei dla tego miasta….

 2. Rozumiem, że skoro Mikulski został wice w ZEC to zostanie pogoniony pisowski Dąbrowski ze stanowiska wiceprezesa. Dziwne że były wojewoda mazowiecki tyle czasu grzeje stołek.
  Co do powołania Sulicha, rozumiem że już nie będzie wspierał protestujących przeciw budowie RIPOK. Teraz jest po drugiej stronie i zapewne zlikwiduje smród ze zwałki. Byle tylko pozwów sądowych nie szykował 😉

 3. Pewnie w pierwszej kolejności oceniano doświadczenie obu Panów a nie konotacje polityczne 🙂
  Szkoda słów. Niby nowe a nadal po staremu.

 4. Pecunia non olet to i RIPOK teraz non olet panu radnemu powiatowemu
  Pani bufetowej Radiowo też non olet wystarczy poczytac jak olewa ludzi

 5. Mnożenie stołów jest kontynuowane, a miało być inaczej . Gwert napisał dlaczego w ZEC jest teraz trzech prezesów na 60 pracowników. jeżeli został zatrudniony Mikulski to co tam robi w ciepełku ZEC Warszawiak Dąbrowski z kasą 12 tys. miesięcznie ? Ten facet już pięć lat pobiera kasę za która można by utrzymać trzech ludzi do remontu sieci. jako mieszkaniec Wołomina jestem zbulwersowany taką niegospodarnością. Tak naprawdę to szanujmy kasę gdyż idą trudne czasy. Do odwołania pozostało jeszcze kilku spadochroniarzy – nijaki pan Deszkiewicz, Wierzbowski w MZO , Kuśmierowski w MZO czy wspomniany Dąbrowski. Pan Sulich były szef PO a teraz spółki miejskiej ma za szefa człowieka z PiS . Czegoś tu nie rozumiem, a Państwo /

 6. Tylko pan Łossan niezłomnie nie dał się przez lata nikomu kupić, szacunek dla niego! bo jak obserwuję tych wszystkich karierowiczów to tracę wiarę, a to plebanowi nie przystoi…

 7. ” bez polityki w samorządzie i partyjniactwa” Takim hasłem do wyborów szło Stowarzyszenie JEDEN POWIAT E. Radwan i R. Roguskiego. Radny Kowaleczko na ostatniej sesji w Kobyłce miał rację – szczyt hipokryzji….

 8. Czyżby to była pierwsza i ostatnia kadencja pani Radwan? Przecież to już nawet nie tylko wygląda na klikę lokalnych polityków, to już jest kliką. Pani Burmistrz robi wszystko żeby stracić poparcie mieszkańców.

 9. Warto przypomnieć Pani Burmistrz Radwan, że została burmistrzem dzięki głosom ludzi, a nie dzięku poparciu Pana Mikulskiego i Pana Sulicha. Powołanie tych panów na wiceprezesów w spółkach komunalnych budzi niesmak, o czym można przekonać się czytają wcześniejsze wpisy. Spółkami komunalnymi powinni kierować fachowcy wyłonieni w ramach rzetelnego konkursu, a nie jakieś polityczne hulajnogi. Niestety na wołomińskim zadupiu bez zmian pomimo wcześniejszych, szumnych deklaracji. Przykład wołomiskiego zaścianka pokazuje, że zbyt czesto ci, którzy obejmują władzę w imieniu lokalnej społeczności traktują samorząd jak prywatny folwarka. Przyznam szczerze, że po Pani Radwna nie spodziewałem się niczego dobrego i życie potwierdza, że w swoim sądzie się nie myliłem. Wołominowi potrzeby jest prawdziwie nowa władza, a nie jakiś ni pies ni wydra.

  • Też uprzedzałam entuzjastów kandydatki, że to nie jest surowiec na chleb, ale zostałam dotkliwie obszczekana. Ciekawe czy po roszadach kadrowych dość obszernie komentowanych i po obecnych entuzjaści zaczynają żałować dokonanego wyboru?

 10. Z Deklaracji Programowej Partii Razem:
  7.1. Ograniczymy wynagrodzenia poselskie do trzykrotności płacy minimalnej. Powiązanie wynagrodzenia parlamentarzysty z płacą minimalną pomoże posłom pamiętać, jak wyglądają realia życia przeciętnych Polaków.
  7.5. Wprowadzimy maksymalnie dwie kadencje dla prezydentów oraz burmistrzów miast. Zasadą tą obejmiemy także parlamentarzystów.
  Razem możemy więcej!

 11. Mikulski z Sulichem rozmienili się na drobne. PSL pokazał za co można kupić amatora i byłego. Obciach na cały powiat.

 12. Bardzo dobrze! Nareszcie wołominiacy. Pozdrowienia dla tych, którzy tęsknią za zaciągiem warszawskim. Jak pomyśleć to o psl, tylko ludkowie innej partii ciągle nawijają. A tu proszę niespodzianka? Sprytna ta nasza burmistrzowa.

 13. do Ilony
  Kochana konkurs konkursem, a wygrywa ten co ma wygrać.

  od ogółu
  szkoda, że tak szybko p. Burmistrz zapomina co obiecała. Wywyższanie samorządowców skazanych prawomocnymi wyrokami, awanse osób bez kompetencji (tylko wierność). Długo się nie zajedzie w takim składzie

 14. Wszyscy pisza a w czym problem zdjecie Radwan i pogadamy co robi tak jak ona to zrobila referendum i do kosza przecierz widac jak to dziala .Zastoj rozwojowy naszego miasta .

 15. Ja już nie liczę na żadne uczciwe konkursy na stanowiska! Wystarczy wspomnieć niedawno obsadzone stanowisko kierownika w pałacu w Chrzęsnem. Został nim pan Marek Dz., mieszkaniec Tłuszcza. Czym się wsławił? Jego żona robiła kampanię burmistrzowi Tłuszcza, a ten uprosił starostę, bo chciał podziękować… Obrzydliwe.

 16. Hejt to teraz bardzo ważny oręż wyborczy. Zniesmacza jednak normalnego mieszkańca Wołomina. Dalej dawajcie czadu przecież jesteście schowani za klawiaturą kompa. Co jeszcze wymyślicie?W Wyborach samorządowych hitem był syn w wiezieniu Radwanowej.Znam kobietę i wiem, że ma 2 córki. Co wymyślicie, żeby jeszcze więcej namącić? czy myślicie, że ludzie w Wołominie są naprawdę ograniczeni?

  • Jakie hejt? Ludzie komentują fakt powołania na stanowiska wieceprezesów w spółkach komunalnych dwóch panów powiązanych z obecną ekipą rządącą w Wołominie, a nie komfabulują na temat obecnego burmistrza Wołomina. Na marginesie wczoraj w ręce wpadł mi periodyk o nazwie „Nasz Wołomin” (ciekawe czyj?), który sądząc po jego treści może być sponsorowany przez gminę. Przypomina mi to okres kiedy rządziła poprzednia ekipa i wydawała za publiczne pieniądze jakieś czytadło, w którym chwaliła się swoimi „wielkimi” osiągnięciami. W owym czytadle rozbawił mnie fragment o planowanej modernizacji drogi 634, którą przedstawia się w samych superlatywach, a wiadomo, że jest po porażka, bo droga ma pozostać drogą jednojezdniową, po jednym pasie ruchu w każdym kierunku. Jeżeli chodzi o obecnego burmistrza to mam tylko jedno pytanie. Gdzie wspólnym bilet dla Wołomina?

 17. jaki hejt? prawda to hejt? nie. a tych dwóch panów to przecież tylko ułamek tego co się dzieje, czy to dopiero początek prawdziwego skoku na stołki? chciałbym wiedzieć … prasa nie pisze nikt nie wie … gdzie są radni , gdzie opozycja, gdzie dziennikarze .. a wystarczy spojrzeć na nazwiska w starostwie i urzędzie, w spólkach i zapytać … czy są awanse psiapsulek jak u kopacz? czy powiedzmy „zemsta” o czym mowiił kowaleczko ? czy to rodzinne powiązania z kimś z kampanii albo partii decydują ? czy są zwolnieniia – i to wcale nie tzw. spadochroniarzy z warszawy ? czy ci co teraz dzialaja w um i okolicach to wcale nie z wołomina? tylko np z wawy i radzymina ? gdzie inwestycje ? ile tysiecy miesięcznie kosztują pełnomocnicy i naczelnicy nowych wydzialow ktorych dotąd nie było? itp itd ,,, ja tego nie wiem ale pytać trzeba, mieszkańcy powinni wiedzieć. a mialo być tak pieknie , tak że jejuuu,, tak peeselowo, zielono , i ciepła woda w kranie a sa nieciekawe i niekonkretne wywiady, nieumiejętny lans i PR, grzanie się … tak ja to widze i wielu innych .. a gdzie dobro miasta ? nas ? było tylko w kampanii teraz jest gdzieś tam

 18. Trochę dziwią mnie utyskiwania niektórych, bo jak mówi stare przysłowie z pustego i Salomon nie naleje, a zrobienie porządku po pozostawionym przez poprzednią ekipę bagnie zajmie trochę czasu..Myślę że na efekty trzeba jeszcze trochę poczekać, co nie zmienia faktu że przedmiotowa nominacja panów na wiceprezesów daje jakiś niesmak. Co więcej w rozmowie z jednym z wołomińskich biznesmenów usłyszałem że gdyby został burmistrzem zwolnił by większość pracowników i zatrudnił swoich bo nie ma to jak kadra na której można polegać i której można zaufać i choć nie .zgadzam się do końca z tą tezą to przyznaję ze coś w tym jest. I odniosę się jeszcze do jednego z punktów proponowanych przez partii razem „kadencyjność” owszem reguły jasne ale czy osoba mająca świadomość że może piastować funkcję przez tylko dwie kadencje będzie pracować wydajniej z pożytkiem dla społeczeństwa, czy zrobi wszystko żeby w ciągu tych kadencji nachapać się jak najwięcej zgodnie z reguła że nie ma grabi grabiących od siebie. Mam też wrażenie że większość zarzutów wobec obecnej pani burmistrz jest od pracowników którym nie pasuje to że wreszcie przyszedł ktoś kompetentny, który narzucił pewien model pracy, ma określone cele i wymagania co przy wcześniejszym lajcie przy niekompetentnym kierownictwie jest dla nich poważnym problemem bo trzeba wziąć się za ciężką pracę. I jeszcze jedno wiele rzeczy w obecnym samorządzie mi się nie podoba ale jest to moje subiektywne zdanie i póki co daje kredyt zaufania obecnej ekipie. Bo chciałbym ocenić efekty a na to trzeba trochę czasu. I dla niektórych co zarzucą mi klakierstwo powiem że każdy kredyt ma swój koniec ale mam nadzieje że będzie to kredyt na tzw. dobra inwestycja z opóźnionym terminem spłaty.

 19. czy mi się wydaje czy to przytoczone „bagno” to tylko rośnie i rośnie … ? może to tylko wrażenie.? czasu? mineło ponad pół roku i nic, zupełnie nic się nie dzieje dobrego ponad niską normę. trzeba coś więcej. głównie pozory i gadanie. zwalanie na poprzednika. rządzący krajem tak robią od lat i czy coś dobrego z tego wynika dla ogółu oprócz tego ze sami są u władzy ? nie kompetencje ? jakie? cel ? czyżby utrzymanie ekipy? owszem, ludzie zagłosowali ale przeciw poprzedniemu burmistrzowi a nie za P.Radwan. to jasne dla każdego. jak widać taka fala oburzonych jest w całej Polsce – vide Kukiz. i w calym tym zamieszaniu nie pomijajmy starostwa, i tego co tam się dzieje, bo o tym jakoś cicho … a co dalej będzie ? żeby nie było że nikt nie ostrzegał … trochę prawdy by się przydało do wiadomości mieszkańców a nie sam lukier przypominający czasy PRL i propagandy sukcesu

 20. Czy już prowadzimy nową kampanie wyborczą ? Z powyższych wpisów to wynika. najbardziej rozbawił minie wpis kasienki. ” Ludzie dajcie trochę czasu a zobaczymy na co stać nową władzę” Dajemy Kasienka i co ? bez zmian za pół roku Ludzie dajcie trochę czasu itd. , itd. aż do wyborów. Tak trzymać a czas nas nie przegoni.

 21. Co wybory to te same twarze spłacanie długów wyborczych jak co 4 lata. Wstyd i hańba dla Wołomina za takie gierki. A co z pełnomocnikami w Wołomińskim urzędzie? Co oni takiego robią? Tylko biorą kasę a efektów zero!!! Pani od Oświaty jakie wyniki ?? Żadnych!!! Pan od WSI? jakie wyniki ? Zadnych Pełnomocnik ds rozwoju? Jakie wyniki? Zero!

  Nie ma co kolejny raz daliśmy się oszukać i nabrać na piękne obietnice.

 22. Upolityczniono wszystkie miejsca kontrolowane przez władze samorządowe. Z nadań politycznych i koligacji rodzinnych szefowie zakładów i spółek. Profity oraz zasięg pazerności przekracza miarę, koalicjant dla kasy współpracuje z opozycjonistą przeciwko wyborcom. Zasada trwaj, rządź i dziel w ogólnym blilansie daje im po równo.

 23. Przyznaję zrobiłem ten błąd i zagłosowałem na obecną burmistrz. Biję się w piersi i proszę o wybaczenie. Już więcej tego nie uczynię. Doradcy Madziara = pełnomocnicy Radwan. Nic się nie zmieniło, może poza tym że w urzędzie niczego nie można się dowiedzieć, podczas ostatniej wizyty odniosłem wrażenie że siedzą tam sami stażyści i praktykanci. Żadnej fachowej pomocy.

 24. Brawo Kamil
  Jeszcze wpadnij do jednostek urzędu. tam jest dopiero luz. Wieczne imieniny, rocznice, atmosfera jak u cioci na imieninach, a żadnej pracy merytorycznej.

  • Do jednostek? A po co. Przejdź się koło urzędu pomiędzy 8 a 16, „urzędnicy” na fajku stoją i jeszcze za tę „przyjemność” kasę trzepią.

 25. tak to prawda. „spędzanie”czasu w pracy to mocna strona tej ekipy. pogawędzić, najeść się (najlepiej na koszt kogoś innego ) wyjść po dotrwaniu do 16, a na koniec miesiąca zainkasować wypłatę

 26. Jeżeli te zamieszczone powyżej wpisy oddają rzeczywistość obecnej ekipy, to pisiaki jak zrobią na wiosnę referendum które zapowiada Madziar może wypalić . Już na grilu u Ryska mówili – wiosna nasza. Czas by ekipa pani Radwan zaczęła coś robić.

 27. Posadka za poparcie się należy, Ci wszyscy Panowie, w drugiej turze poparli Panią Radwan na Burmistrza Wołomina. I niestety nie dlatego że chcieli zmian tylko dlatego, że mogli sobie coś ugrać dla siebie. Uważam, że nie ma już dla nich miejsca w Wołominie, za takie sytuacje jak ta. Co do wpisu Daniela i Kamila, to prawda pełnomocnicy to tak samo jak doradcy, którym płacił Pan Madziar. Pan Siarna jest z PSL, chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego znalazł się w Urzędzie na ciepłym etacie, P Niewiarowska pełnomocnik ds. Oświaty to rodzina jednego z kandydatów Burmistrz Radwan na radnego. A Pan B.Rajchert to mąż Marty Rajchert radnej powiatowej, dzięki której powstała koalicja???? Jeżeli tak to ma wyglądać to ja się dołączam do Madziara na referendum.

 28. O jak dobrze. Wyrwałem z tego dziadostwa. W zaoranym powiecie praca tylko za legitymacje partyjne. Koleś opowiadał jak to szwagroszczaki z rakoszczakami załatwiają. Z nimi idziesz dostajesz jak nie szczaw i mirabelki. Zanim chłopków pogonicie parobków sobie nabiorą. Kaszana skwierczy okowita się leje, a Mikulski z Sulichem trzepią kasę.

 29. Z tego co sobie przypominam to Madziar w dwa lata stracił swój kapitał społeczny, a Radwan traci go już w nie cały rok… Decyzje, które podejmuje są fatalne a miała być przecież nowa rzeczywistość i zerwanie ze starym kolesiostwem a tu jednak ta sama banda… szkoda…

 30. Hehe nie chcieliście 8 osób zatrudnionych przez Rysia (które naprawdę są wybitnymi fachowcami) to teraz macie zgraje 30 tumanów, którzy nic nie potrafią. Cwaniaczki Mikulski, Sulich, Rakowski, Łossan itp poparli Radwan bo Rysiu nierobom nic nie chciał dać. Urząd Miejski w Wołominie to tylko kropla w morzu. A wie ktoś o nowych etatach w PWiK, MZO czy PK? Najlepszy przykład: Rajchert czy Niewiarowski. Do dnia wyborów odczytywacz a dzisiaj kierownik magazynu w PWiK! Do czego to doszło kierownik od wydawania papieru toaletowego. Kolejny przykład syn Solisa w UM w Kobyłce. Każdy musi coś dostać na podtrzymanie koalicji w powiecie, która jest dość chwiejna.
  Ludzie czas się obudzić! Wołominem rządzi PSL! Radwanowa to tylko PSL-owski pionek, która tańczy tak jak jej Jagodziński z Roguskim zagrają. Wszyscy gadali na Rysia bo 8 ludzi z warszawki zatrudnił. Czy któryś z nich nie miał wykształcenia albo doświadczenia aby wykonywać powierzoną mu prace? Za Rysia to się chociaż coś działo, budowało itd a teraz mamy tylko zrzucanie wszystkiego na poprzednika albo marudzenie, że RM nic nie daje zrobić (śmiech na sali). Rada w Wołominie i tak jest dość łaskawa dla Pani Radwan. Żeby rządzić w mieście prawo zwyczajowe nakazuje zbudowanie koalicji!!! Lepiej marudzić, nic nie robić, zgraje tumanów przyjmować w nieskończoność, próbować wyniszczać PiS w Wołominie i wykonywać polecenia PSL-wskich baronów. Pytanie tylko komu to służy?

  • hehehe, te 8 osób dzielił Rysio przez pączkowanie do ponad 30-tu? Oczywiście jagógka ze szwagrami obsadził już kilkunastu swoich krewniaków, drugie tyle pani burmistrz. PSL nie zamienia jak nie musi, on tworzy i mnoży swoje macki. Dla stołków dogada się z każdym, najszybciej z PiS-em.

 31. Jeśli mówimy o,, kompetentnych” współpracownikach Pani Radwan warto wspomnieć o zmianach na OSiR Wołomin gdzie ostatnio wypowiedziano umowę o pracę Pani Dyrektor Miś a powołano Pana Stępczyńskiego ,jak gminna wieść niesie, byłego prominentnego Działacza PZPR, który ma problem jak włączyć komputer. Brawo Pani Burmistrz Radwan tak dalej trzymać . Jest Pani przykładem jak działa Jeden Powiat myślę że Pani szef Robert Roguski Jest z Pani dumny.Za chwilę oboje spotkacie się w Powiatowym ale Urzędzie Pracy.

 32. O znowu komentarze na „wieściowym forum” zdominowali zionący nienawiścia pisowscy – dużurni hejterzy, którzy nie moga pogodzić się z klęska w Wołominie i powiecie. Oczywiście norma jest, że mają niemieckiego przyjaciela Alzhaimera i demencję co przez cztery lata w poprzedniej kadencji PiS wyprawiał w Wołominie za publiczne pieniadze niszcząc samorząd, ludzi, instytucje, a tym samym miasto i powiat. Miliony złotych wydawał na partyjny warszawski zakon pisu warto to sobie przypomnieć. A dzisiaj gul im skacze, żółć zalewa, że kto inny mieszkańcy ziemi wołomińskiej zaczynaja powracać do pracy w samorządzie, spółkach. Ludzie, którzy tu są od lat, mają swój niekwestionowany dorobek, a nie wyłacznie partyjną przynalezność w myśl zasady ni ważneskąd i kto ważne, że mierny ale wierny. Można zarobić i nic nie robić od 5 do 8 tys netto – no to warszawski aparat pis walił jak w dym w latach 2011-2014 do Wołomina. A teraz jak pan Mukulski , Sulich, którzy nie zostali przywiezieni w teczce przez pana posła, znani, mieszkańcy Wołomina wieloletni samorządowcy otrzymali ofertę pracy w miejskich spółkach rozpoczeła się pisowska inwazja nienawiści. Nagonka na pania Radwan trwa od momentu zwycięstwa w wyborach w listopadzie 2014 roku. Wsciekła z nienawiści szarańcza pisowska, która poniosła klęskę i spustoszyła Wołomin w poprzedniej kadencji nie może się pogodzić, że musi odejść z urzędu, starostwa, miejskich spółek. Nie może się pogodzić, że ich miejsce zajmują mieszkańcy Wołomina i okolicznych miejscowości co jest naturalne. Z bezsilności wypisują anonimowe brednie bo Wołomin został wyrwany pisowskiemu aparatowi, który zasłynął z tego ,że pustoszył wszystko i wszystkich. Wysłać ludzi Jacka, Rysia, Piotrusia i ich klakierów (czytaj powyżej) i dać im władze to oznacza, że po paru latach zabrakło by piachu na saharze. Pani burmistrz trzymać tak dalej ” P(I)Sy szczekają karawana jedzie dalej” – Powiat Wołomiński i Wołomin wolny od PiS – nareszcie !!!

  • człowieku daj sobie i nam spokoj z takimi gatkami. desant pis powiekszany jest o miejscowe ukladziki. lysa jagodka tworzy popispsl i cos jeszcze na wsiaki słuczaj. nepotyzmem pobił rysia i jacusia. pani burmistrz ela kocha wszystkich, a robi nas w bambuko.

 33. Znam ten styl pisania i znam osobę. Jedna uwaga do Szczęśliwego mieszkańca, jak trzymasz władze to zwolnij pozostałych ludzi Rysia , Piotrusia i Jacka bo tak Twój wpis nie ma sensu. Chociaż według siebie bądź Szczęśliwy Mieszkańcu uczciwym !

 34. Panie Szczęśliwy Mieszkańcu Wołomina, Burmistrz Radwan zapowiadała oczyszczenie nie tylko z PiSu, ale także nowej jakości w samorządzie, więc proszę nie wypisywać bredni. Proszę zwrócić uwagę na fakt, że obecna władza zatrudniła aparatczyków PiSu jak Pan Rajchert czy Biel, informacje i przynależność tych Panów jest jasna, można przeczytać na ich temat bardzo ciekawe informacje w internecie. Zaskakujący jest fakt, że Ci ludzi przyszli jednocześnie z jednego kotła, jakby nie było ludzi z Wołomina. Pan Rajchert jest z Radzymina, Pan Biel z Częstochowy, obaj działali w strukturach PiSu! Proszę mi napisać o jakie oczyszczenie tutaj chodzi? Spadochroniarstwo jak za Madziara tylko, że w innym wydaniu i rozdaniu. Tylko, że Madziar miał prikaz z góry może nawet od samego Jarosława i nie umiał bidulek powiedzieć NIE, bo prezesowi się nie odmawia. A Burmistrz Radwan miała duże pole manewru, mogła wykreować nowe twarze i nowych ludzi na specjalistów, ale tego niestety nie zrobiła, i tym samym popełniła strategiczny błąd, który będzie ją drogo kosztował.

 35. Pani Burmistrz umiejętnie zdyskredytowała liderów ugrupowań konkurencyjnych do PiS. Panowie Mikulski i Sulich popełnili błąd wchodząc w układ stworzony przez Madziara i Jagodzińskiego. Współpracują teraz na podrzędnych stanowiskach z tymi których zwalczali i dowodzą iż najwazniejsze są stołki oraz pieniądze. PiS trzyma się dobrze, wcześniej lub później powróci. Polityczne zaplecze Pani Burmistrz liczy, że zachowa się podobnie i PSL-u nie wytnie.

 36. Można powiedzieć że Mikulski i Sulich poszli na współpracę i ich kariera polityczna została zamknięta. Tak jak temat RIPOK-u . Jak mogę zrozumieć Mikulskiego ( emerytura tuż, tuż) choć trudno mi to przychodzi to Sulicha ni cholery nie rozumiem. Podoba mi się za to postawa Zycha , który w sobie znanym stylu obserwuje i wyciąga wnioski. Jak go znam to przyjdzie czas na oceny – jak zawsze uczciwe i konkretne.

 37. Po raz n-ty zostaliśmy oszukani przez podobno niezależną kandydatkę. Kilku polityków bardzo niskiego szczebla oraz autorytetu robi z niej marionetkę i bywalczynię imprez. Pijarowskie gierki pokazują imprezki, zapowiedzi i narzekanie na poprzednika. Nakłania się mieszkańców do uczestniczenia w konkursach o zabawki i wyręczania włodarzy. Modernizacja kolei zaraz rusza, a zastępczy przejazd na planach. To co pojawia się jest dziadowaniem i prywatą.

  • andrzej, od początku nie było niezależności. Od początku kandydatka była pacynką biznesowo-partyjną. Czego można było oczekiwać? Wyłącznie tego, co się teraz dzieje.

 38. co za gadanie – zwycięzcy biorą wszystko – jak dobrze widać mają wszystkich wołominian glęboko – jakoś przeżyją 🙂 stołki, bezustanna plaża dla swoich i kasa się liczy 🙂 tak to

 39. dziwne jest tylko to że jakoś nikt nie zrobił i nie opublikował krótkiego reserczu i resume co wiadomo o ekipie Pani Burmistrz i Pana Starosty, kto dostał teraz dobrze opłacaną pracę i jakie ma znane publicznie nazwisko, skąd pochodzi ip itd. a to takie proste do znalezienia. zachęcam dziennikarzy i nie tylko. raz dwa trzy i wyskakuje … są spółki o których pisały tygodniki, są jakieś tam powiązania, można moim zdaniem zauważyć „partyjniactwo” .(np. rzecznik powiatowy PO? to chyba ten bo imie i nazwisko sie zgadza – znalazł własnie pracę w starostwie ) i inni , przenoszenie i awanse – tzn większa kasa …wiemy już gdzie ta zapowiadana zmiana – przeciez nikt nie mówił, że na lepsze – jasne że na gorsze dla mas. więc kto zrobi listę i opisze ?

 40. „Ambasador Uzbekistanu w Powiecie Wołomińskim” – na poważnie 🙂 „Udział w nim (spotkaniu) wzięli również samorządowcy: Kazimierz Rakowski – Starosta Wołomiński, Elżbieta Radwan – burmistrz Wołomina, Robert Roguski – burmistrz Kobyłki, Piotr Orzechowski – wójt Strachówki oraz Dariusz Kokoszka, wójt Jadowa. ” … „Podczas rozmowy Ambasador opowiedział o historii swojego kraju oraz wskazał na jego gospodarcze osiągnięcia. Zapraszał również do odwiedzenia Uzbekistanu w celach turystycznych” … tak to zapewne piekny kraj i już widzę tą turystykę 🙂 ? czyzby to skład ? nie… no nie raczej . a może tak wzór dla naszego miasta i powiatu : ” Pod względem zasobów złota zajmuje czwarte miejsce na świecie, miedzi – dziesiąte miejsce, a uranu – siódme…Niemniej na świecie słynie z uprawy bawełny” ” W rankingu Doing Business 2014 Banku Światowego Uzbekistan zajął 146. miejsce wśród 189 sklasyfikowanych państw” .. . kopalnie złota w Wołominie …taki powinien być tytuł materiału

 41. Witamy na HARRY CLARK Loan Service Company, (spersonalizowane usługi dla wszystkich potrzeb finansowych) My, zapewnić pożyczki na bardzo niskim oprocentowaniu w wysokości 3%, oferujemy pożyczki osobiste, konsolidacji zadłużenia pożyczki, venture capital, Biznes Pożyczka, edukacyjne pożyczki, Home Loan, a pożyczki z jakiegokolwiek powodu i pilnych potrzeb !. na maksymalny okres 10 lat. Czy zostały odrzucone przez bank? Czy ty złych kredytów? Czy masz niezapłacone rachunki? Czy jesteś zadłużony? Czy trzeba założyć firmę? Martwić się nie więcej jak my tutaj, aby zaoferować Państwu niskie kredytu stopy procentowej. Nasze pożyczki waha się od 2000 USD do 50, 000,000.00, USD, także pożyczyć w USA dolarów euro i funtów !! skontaktuj się z nami poprzez e-mail; harryclark353@gmail.com

 42. Trzeba pozbyć się z Samorządu tej starej wiecznie nienasyconej mentalnie i materialnie sitwy i zrobić miejsce dla młodych niezrzeszonych, którzy wezmą się chętnie do pracy, zamiast marnować czas na kombinacje jak się nachapać i jak najlepiej okazać nienawiść innym uczciwym pracownikom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj