P I L N E !!! - z ostatniej chwili

Dzieci - dzieciom

Dzieci – dzieciom

O tym biegu mówiło się od dawna i od dwóch miesięcy intensywnie się do niego przygotowywano. Nic w tym dziwnego, bowiem cel mu przyświecający był szczytny. Nie tylko biegano rodzinnie, zespołowo i pokoleniowo, ale biegano dla tych którzy, póki co, biegać nie mogą. To im – Oliwce i Wojtusiowi mieszkańcom Duczek i Zagościńca – dedykowano trud rówieśników. Zbierając w I Biegu Przedszkolaka ponad 18 tysięcy złotych znacząco wspomożono rehabilitację tych dwojga dzieci.

Idea I Biegu Przedszkolaka zrodziła się spontanicznie. Organizatorami wydarzenia została Rada Rodziców Zespołu Szkół w Duczkach oraz Przedszkole im. Pszczółki Mai w Duczkach.(…)

Więcej na łamach Wieści.

(5) Comments

  1. zofia

    Dlaczego nikt nie pisze, że głównym pomysłodawcą i organizatorem biegu był Pan Łukasz Mituła? To on poświęcił tyle czasu aby zorganizować ten bieg! Nie przypisujmy zasług wszystkim i nie zapominajmy o człowieku który był pomysłodawcą i głównym organizatorem ... Teraz połowa VIPÓW będzie się lansować na tym wydarzeniu

  2. Krystyna

    Nikt nie odbiera panu Mitule tytułu organizatora. Ale przy organizacji tego Biegu cała rada rodziców i dyrekcja pracowali ponad siły. I nikt nie oczekuje szczególnych podziękowan...

  3. Fanklub

    @krystyna @zofia Gdyby Panie zapłaciły 2,5zł za gazetę i przeczytały cały artykół to komentarze byłyby w temacie, a tak są od czapy. Bo jak można się wypowiadać nie czytając do końca?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *