Wiadukt do rozbiórki

3

Zaskoczenie planowane – tak w skrócie można nazwać wszystko to, czego jesteśmy świadkami poruszając się od minionego poniedziałku trasą DW 635 na odcinku Wołomin – Radzymin. Niespodzianką dla wielu jest fakt niemożności przejazdu wiaduktem nad starym odcinkiem trasy S8.

Niezbyt długo trwało szczęcie mieszkańców Radzymina korzystających, na co dzień z możliwości szybkiego dojazdu do nowo wybudowanej trasy S8. Od poniedziałku 19 lutego okazało się, że dojazd z centrum miasta jest niemożliwy, gdyż Konsorcjum Astadim, które jest generalnym wykonawcą przebudowy S8, wprowadzając czasową organizację ruchu na DW 635 zamknęło ul. Wołomińską, a tym samym przystąpiło do rozbiórki wiaduktu nad starym śladem trasy S8.

Informacja o tym fakcie pojawiła się zaledwie kilka dni przed ostatecznym zamknięciem, co dla wielu mieszkańców jest całkowitym zaskoczeniem. Prace nad rozbiórką wiaduktu i budową w tym miejscu ronda, mają potrwać 4 miesiące, zatem przyjdzie nam stać w korkach, klnąc pod nosem i to w cale nie po cichu.

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że decyzja o zamknięciu Wołomińskiej w Radzyminie spowoduje zablokowanie szybkiego przejazdu pomiędzy Radzyminem a Wołominem na odcinku pomiędzy węzłem „Radzymin” na nowej trasie S8, a centrum Radzymina. Okazuje się, że wyznaczone możliwe objazdy mogą spowodować zablokowanie centrum Radzymina i korki na objeździe.  (…)

Więcej na łamach Wieści.

3 KOMENTARZE

  1. Prace nie będą trwać 4 miesiące, tylko 4 lata! Wystarczy przypomnieć remonty chociażby mostków w Czarnej czy Krzywicy! O innych, bardziej „skomplikowanych” nawet nie wspominając!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj