Kto idzie do Parlamentu?

Kto idzie do Parlamentu?

Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Ponieważ 13 października pójdziemy do urn wyborczych i wybierzmy swoich kandydatów do Sejmu i Senatu, postanowiliśmy sprawdzić czy na listach znajdziemy też nazwiska przedstawicieli powiatu wołomińskiego?

PiS było pierwszą partią, która zaprezentowała pełne listy kandydatów do Sejmu i Senatu. W okręgu nr 20 Warszawa II, do którego należy także powiat wołomiński, na liście kandydatów do Sejmu znaleźliśmy posła Piotra Uścińskiego, wicestarostę Roberta Szydlika oraz Jolantę Madziar.

W miniony poniedziałek swoją listą kandydatów do jesiennych wyborów parlamentarnych pochwalił się Zarząd Krajowy PO. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(15) Comments

 1. mark

  I co oni dla Wołomina zrobili?????? Bo pamięć mam słabą- ale może ktoś przypomni?? Bo do parlamentu to idą osoby chyba takie, które coś dla swej społeczności zdziałały. A z tej trójcy wymienionych , żadne nic dla otoczenia nie zrobiło. No poza tym- że są znane z tego- że są znane. Ale to chyna ciut za mało by drapać saoich niby wyborców o poselską ławe. Mojego głosu- nie dostaną. Wspomniany - a obecny poseł- nic nie zrobił dla powiatu- chociażby w kwestii dróg- które rozgrzebane- nie łączą. Również Saszka ma to w nosie. I ja mam na nich głosować???? Niedoczekanie!

 2. Andy

  mark, masz rację. Mają ludzie poczucie humoru. Przyszło polecenie partyjne i rozkaz należy wykonać. Mnie rozbawiły kandydatury pp. Radwan i Boneckiej, ale skoro za cezara Kaliguli senatorem był koń to dla czego panie nie mogą być wybrane?

 3. mark

  Cieszy mnie, że w tej kwestii zgodni jesteśmy. Najgorsze- o zgrozo- że sfołeczeństwo pójdzie po tych partyjnych śladach i nakazach- jak lemingi. Za kiełbase z cebulą okraszoną balonikiem- oddadzą kolejne lata zastoju, zacofania i życia w zaścianku. Andy- sprawdź: gmina Strawczyn w kieleckiem- 10700 mieszkańców a jakie poczynione inwestycje! Głowa boli. Wołomin nie ma co sie porównywać do ponad 50 000 satelitów Warszawy - kiedy pospolita wiocha pod kielcami przerasta sześciokrotnie poczynione inwestycje. Jeśli tam można- to Andy - gdzie nasza kasa? Na co miastu płacimy podatki?? No szok!

 4. krystyna

  jak mi jest "żal" tych ludzi,co się męczą w tym Wołominie! Bierzcie swoje sprawy i szczęście w swoje ręce, a może gdzie indziej, będzie dla was odpowiednie miejsce! Ludzie dość tego krytykowania, przecież nie wszystko jest złe! Ja uwielbiam swój Wołomin! Dla niektórych przyjazd do Wołomina - to jest już wielki świat!

 5. Roman

  Pani Krystyna raczy żartować. Syf, brzydota i zaniedbanie tego wielkiego świata poraża. Brak drogi z Warszawy, brak chodnika wzdłuż centralnej ulicy, a centrum to jakiś konglomerat rozwalających się ruder. Nie widziałem w Polsce równie odrażającego miejsca.

 6. Elle

  Z tym wielkim światem to trochę Pan przesadził, ale tylko w kwestii wielkości. Dodam jeszcze, że należy wspomnieć o specyficznych zapachach unoszących się nad centrum, a spowodowanych pozostawaniem tych ruder w standardach wyposażenia z minionych epok. Też nie podzielam entuzjazmu Pani Krystyny dla budowania wielkiego świata w Wołominie siłami miejscowej społeczności, bo epoka czynów społecznych zakończyła się wiele lat temu.

 7. Mariusz Florkiewicz

  Ja lubię wpadać do Grójca, bo mi przypomina Wołomin sprzed 20 paru lat - ładne centrum miasta, duży wybór sklepów, dużo kiosków, mnóstwo ludzi na ulicach, estetyka, ładne ulice i chodniki itd. Wołomin znów mógłby tak wyglądać, ale raczej się na to nie zanosi...

 8. mark

  Mariusz- a sprawdź tak dla checy- wioche- bo to nie miasto- Strawczyn. Ja tam byłem- i rozdziawiłem gembe ze zdziwienia. Taka dziura a takie inwestycje. Jak skąd?! To jak bardzo wołominiacy robieni są w konia????

 9. Karol

  A nasza pani burmistrz tak ładnie mówiła , że nas kocha, że jesteście mili i kochani a co teraz daje nogę do senatu ? Jaka jest przyczyna ? Ile wynosi aktualnie dług PRAWDZIWY Wołomina ? To już nie PSL a PO . Co na to szef wołomińskiej Platformy pan Sulich którego pani Radwan wywaliła z pracy z MZO. Dodam , ze MZO za kadencji Sulicha stwało na nogi ale jak Karol - Martens - Stalinowski sprowadził z końskich kumpla to MZO pada jak pies Pluto.

 10. mark

  A w Ossowie od wczoraj świetny piknik rowerowy. Gdzie plakaty o tym informujące?? Nie ma - bo nie ma w wołminie rowerowych ścieżek - to i nie warto o tym mówić. Jeszcze ktoś rowerem podjedzie i go szleniec w 20 letnim bemwule potrąci na krzywej szosie albo poboczu pełnym szklanych butelek po małpkach . Brawo !!!

 11. wołominiak

  i takie tuzy mają rządzić polską?nieudacznicy,patracze i nawiedzeni karierowicze.żadne z nich nie dostanie mojego głosu.

 12. Mark222

  Kiedy miasto Wołomin ogłosi bankructwo? Przed jesiennymi wyborami, czy zaraz po? Czy Wy ludzie, wyborcy w ogóle macie świadomość, że Elżbieta Radwan doprowadziła finanse Wołomina do katastrofy? Niedługo zabraknie pieniędzy na wszystko.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *