W centrum handlowym M1 w Markach rusza festiwal lokalnych twórców.

0

M1 i żyje się lepiej!

W centrum handlowym M1 w Markach odbędzie się festiwal lokalnych twórców, animatorów sportu i kultury oraz ambasadorów zdrowego stylu życia – wystawców, firm, stowarzyszeń i fundacji. Obok specjalnych kramów z produktami do zakupu, nie zabraknie też punktów poradnikowych, a także aktywności sportowych. Wszystko pod hasłem „M1 i żyje się lepiej!”. Festiwal zaplanowano na najbliższy weekend 28-29 sierpnia 2021.

Naszym celem jest zwrócenie uwagi na poprawę jakości życia klientów. Dlatego zapraszamy  nie tylko na zakupy wyjątkowych, lokalnych produktów, ale też do aktywności, rozmów o zdrowym stylu  życia i wreszcie do wspólnej zabawy oraz efektywnego spędzenia czasu – mówi Małgorzata Kiliańska, Dyrektor Centrum Handlowego M1 Marki.

Ważną część spotkania w M1 w Markach stanowić będą propozycje klubów i stowarzyszeń, promujących aktywność i zdrowy styl życia już od najmłodszych lat. Mareckie Centrum Edukacyjno – Rekreacyjne oraz MKS Marcovia Marki zaprezentują  ofertę zajęć sportowych, rekreacyjnych, edukacyjnych i kulturowych – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Klub „Same Judo” przeprowadzi warsztaty słynnej, japońskiej sztuki walki. Pod opieką profesjonalnych trenerów klienci centrum wezmą też udział w specjalnych warsztatach gimnastyki artystycznej prowadzonych przez Klub Legion Warszawa. Do zabawy zaprosi też szkoła tańca „Acro Dance”. Wspólne aktywności dla przyszłych piłkarzy zapewnią trenerzy Legia Soccer Schools.

Do preferujących intelektualną rozrywkę bardziej przemówi „Projekt Azja”. To szkoła języka chińskiego, która uczyć będzie kaligrafowania imion w języku chińskim i podstaw samego języka. Z kolei szkoła „Early Stage” prowadzić będzie stoisko z grami i zabawami w języku angielskim, malowaniem twarzy i konkursami z nagrodami dla najmłodszych.

Lokalni wystawcy zaproszą na zakupy własnych wyrobów. To haftowane torby, poduszki, fartuchy i bluzy, a także ręcznie malowana ceramika, góralskie kapcie i skóry, indywidualnie wykonane świeczki i mydła, a także wędliny, sery i ciasta.

Festiwal zaplanowano na najbliższy weekend, w sobotę i niedzielę 28-29 sierpnia 2021, w godzinach otwarcia centrum handlowego M1 w Markach*.

* Niektóre zajęcia i atrakcje dostępne w wybranych godzinach, szczegóły na www.zakupywm1.pl.

 

METRO PROPERTIES sp. z o.o. jest spółką serwisową międzynarodowego koncernu METRO AG, oferującą usługi w zakresie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami i procesami inwestycyjnymi. Spółka odpowiada za strategiczny rozwój nieruchomości, planowanie, budowę, wynajem, sprzedaż/kupno nieruchomości. W zakresie odpowiedzialności spółki leży center i facility management.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj