Czekają na usunięcie usterek

6

Nasi czytelnicy zwrócili ostatnio uwagę na problemy z korzystaniem z saun będących na wyposażeniu wołomińskiej Pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji Huragan. Jak nas poinformowano, powstałe usterki mają zostać niebawem naprawione. Zapytaliśmy o nie dyrekcję OSiR.

– Panowie zajmujący się konserwacją sauny usuwają usterki i wkrótce mają tę saunę udostępnić do użytku. Wiem, że wcześniej też był problem z piecem.(…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

6 KOMENTARZE

 1. Tak… sauny wołomińskie to same problemy. Jak nie drzwi do sauny, to piec, jak nie piec, to brakujące 30 cm2 mozaiki pod prysznicem (skutkujące zamknięciem 2 pryszniców na miesiąc).
  Dodatkowo od dwóch miesięcy w męskiej łazience przy saunie (tuż przy prysznicu) BRAK wieszaka na ręczniki – odpadł i nikomu z obsługi to nie przeszkadza.

  Co do problemów z piecem/piecami … może warto zacząć karać osoby „polewające” wodę z dodatkiem olejków poza kamienny kieliszek do tego przeznaczony. Niejednokrotnie wilgotność w saunie suchej osiąga poziom sauny parowej!!! Ale nikt z obsługi na to uwagi nie zwraca.

 2. Ja mam pecha do tego basenu. Albo jakiś kafelek o ostrym brzegu porysuje mi skórę, a to woda pod prysznicem jest za gorąca albo akurat sauna nie działa.

 3. Po co komu sauna jak jest miniiiiteżnia i dzwon w tej sypialni z brudnymi ulicami ? A miały być łaźnie tureckie… No po co? Z hammana zostało tylko..kilka liter..
  A na poważnie tyle ludzi przychodzi, przez lata, widać ze potrzebna taka infrastruktura typu relaks to może w końcu by się dało coś unowocześnic, rozbudować.. Nie… lepiej pakować kasę w totalnie moim zdaniem bezsensowna przebudowę placu 3 maja bo po co to komu, no moze tylko Pani Elżbiecie i wykonawcom. Ona przetnie wstęgę i będzie festynik z kiełbasa a oni zarobią. Echuuu

 4. Błędy poprzedniej władzy wytknąć można. Po co było zamykanie poprzedniego basenu? Jak na tym nowym tyle ludzi jest, że nie ma warunków ani do nauki pływania, ani do samego pływania, ani do relaksu w strefie spa.
  Gdzie jest dyrektor obiektu odpowiedzialny za organizacje sprawnej pracy obsługi technicznej, administracyjnej itd?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj