Obwodnicą przez powiat

11

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich planuje utworzyć koncepcję budowy drogi wojewódzkiej nr 635 na odcinku od m. Czarna na terenie gminy Wołomin do skrzyżowania z drogą krajową nr 2 w rejonie m. Nowy Konik gmina Halinów. Nasi radni powiatowi chcą, by była dwupasmowa.

Dyskusja w tej sprawie odbyła się na ostatniej sesji Rady Powiatu, w czasie omawiania uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Województwa Mazowieckiego na dofinansowanie stworzenia dokumentacji dotyczącej rozbudowy tej drogi.

Jak referował naczelnik wydziału dróg powiatowych Rafał Urbaniak, przyszła droga ma mieć 22 km długości i wkrótce rozpocznie się tworzenie jej koncepcji. Miałaby to być alternatywa dla obwodnicy S10 (…)

Cały artykuł przeczytasz na łamach Wieści Podwarszawskich.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

11 KOMENTARZE

 1. Super pomysł lepiej późno niż wcale. Do tego jeszcze południowa obwodnica Wołomina w stylu północnej obwodnicy Radzymina, SKM S3 wydłużyć do Tłuszcza i zatory na drogach zmniejszą się.

 2. …..,,planuje utworzyć koncepcję budowy drogi” ja też miałem kiedyś koncepcje utworzenia czegoś a dziś też mam koncepcje utworzenia nowej koncepcji , wybitne dzieło ,, Krzyk ciszy” zostało już stworzone lecz moja koncepcja jest na stworzenie arcydzieła pt. ,, Śmiech rozpaczy”

 3. A ja uważam, że powinna być jeszcze przedkoncepcja, prawie koncepcja, już prawie jest koncepcja, prototyp koncepcji… i o tym wszystkim powinny rozpisywać się Wieści, o ile wcześniej nie znikną gazety, bo być może, jak już dojdzie do tej koncepcji właściwej to samochody będą latać, a zamiast gazet będziemy mieć bezgazetową wymianę myśli.

 4. Wybory będą znów – kłamstwa kolejny raz…
  Gadziny wyjdą tu – by w ch..a robić nas!
  Mam nadzieje, że nie lubisz takich zakłamanych pał!
  Nie wiem czego od nas chce ku… parta ta!
  Bo nie obchodzi nas ich po… gra…
  Nie chcemy szmacić, k…ić się – oglądać więcej was.
  Więc odp…e lepiej sie dopóki macie czas!

 5. Bujda na resorach
  dwupasmówka – 22 km?
  Przecież to jakieś 200 mln pln…

  Oj czego się ten ch…a z PSL nie obieca…

 6. Jeśli ta droga ma mieć sens, to powinna biec dalej do Warszawy. Na ruch lokalny z Wołomina i Duczek do Okuniewa z powodzeniem wystarcza istniejąca droga przez Majdan i Zabraniec. Potrzebna jest alternatywa dla 634, bo to byłaby rzeczywista szansa na rozwój Wołomina.

 7. Droga będzie poprowadzona wzdłuż najpiękniejszego terenu gm. Wołomin. Doliny rzeki Czarnej. Żegnaj urokliwe miasto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj